O firmie

pilki-plazowe.pl jest częścią Gratisownia.pl.

 

Gratisownia.pl to firma, zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm. Ludzie są dla nas najważniejsi i to właśnie dla nich istniejemy. Nasi klienci są traktowani indywidualnie ze względu na specyfikację zlecenia i różnorodność każdej sytuacji. Powierzane nam zadania wykonujemy skuteczniej i efektywnej dzięki odpowiednio dobranej technice i narzędziach. Ofertę gadżetów reklamowych stale poszerzamy dla klientów poszukujących niecodziennych, bardziej kreatywnych rozwiązań. Dla firm, które chcą wzmocnić swój wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami proponujemy zainteresować się naszą ofertą upominków reklamowych zawierających min: długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki, radia, i wiele innych gadżetów reklamowych za nadrukiem.

Aktywnie uczestniczymy tez w systemie Wspomagaj.pl firmy Retiso – jest to inicjatywa pozwalająca na wspieranie inicjatyw charytatywnych przez każdego, w dowolnym czasie. Gorąco polecamy taką formę dobroczynności.

Klientom zapewniamy kompleksową usługę, proponując znakowanie gadżetów reklamowych metodą tampodruku, grawera laserowego, termotransferu i sitodruku. W 2009 roku staliśmy się członkami Trust- Solidni w Bizniesie. Program skupia europejskie firmy z branży reklamowej posiadające ugruntowaną pozycję rynkową oraz wykazuję dbałość o dobro klientów promując zarazem rzetelność i odpowiedzialność w biznesie.

Przynależność naszej firmy do programu, deklaruje dbać o nieprzerwany rozwój i podnoszenie jakości usług. Dla naszych klientów jest to gwarancja współpracy z odpowiedzialnym i pewnym dostawcą. Od 2010 roku jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszających importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa firma, zaczęliśmy wspieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl w ramach działań charytatywnych- Pomocna Firma, do czego również Państwa gorąco zapraszamy.

 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: